Nasza Firma

Nasza Firma

Oficjalny salon sprzedaży oraz autoryzowany serwis firmy Harley-Davidson w Rzeszowie. Największy salon marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Salon wystawowy motocykli typu custom firmy Game Over Cycles.


Oficjalny salon sprzedaży oraz autoryzowany serwis firmy Harley-Davidson w Rzeszowie. Największym salon marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Salon wystawowy motocykli typu custom firmy Game Over Cycles. W budynku są zlokalizowane salon sprzedaży i serwis motocykli Harley-Davidson, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części, firmową odzież, a także kaski i inne akcesoria. Obecnie w salonie znajduje się 12 motocykli marki Harley-Davidson.

W salonie GOC można się zapoznać z obecnie realizowanymi projektami, a także obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę, które zdobywały nagrody na najważniejszych konkursach w branży. W rzeszowskim salonie jest wystawiony m.in. zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth, a szczególnie jego liderem Adamem Nergalem Darskim mroczny i potężny Behemoth Bike czy The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, który do tej pory zdobył osiem międzynarodowych nagród i był opisywany w prasie na całym świecie.

W salonie GOC można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear, a także produkowane przez firmę części.