CVO ULTRA LIMITED

Opis :


Topowy model motocykla turystycznego w wielkim, amerykańskim stylu. Potężna moc, wspaniały lakier oraz najwyższy komfort dla Ciebie i Twojego pasażera. Czy to motocykl dla każdego? Nie. I właśnie o to chodzi. 

Dziś prezentujemy motocykl wyjątkowy w litowanym wydaniu Ultra Limited CVO 117 Stage 4 Ultra CVO przeszła modyfikację techniczną silnika i podnieśliśmy moc o 40 % tzw. STAGE 4 zestaw wzmacniaczy oraz głośników o imponującej mocy STAGE 2 to prawdziwa orkiestra na kołach, dodatkowo: 

-Głośniki 4 x 150 W 

-Wzmacniacze 2 x 300 W 

-Spacerówki 

-Szyba 

-Centralny zamek z pilota 

-Podświetlany kufer 

-Podgrzewane manetki

 -Nawigacja 

-Tempomat

Każda spośród corocznie oferowanych edycji stanowi hołd dla grupy pozytywnie zakręconych entuzjastów należących do szerokiej społeczności Harley-Davidson i jest dostępna w limitowanej liczbie wybranych modeli. Ten motocykl jest dostępny od ręki w naszym salonie. Motocykl zakupiony jako nowy w naszym salonie oraz serwisowany. 

Uwaga!!! jesteśmy w stanie dostarczyć motocykl pod dom. Załatwiamy wszystkie formalności telefonicznie oraz mailowo. Pomagamy w finansowaniu. My nie obiecujemy Wam motocykli których nie mamy, Ten motocykl jest dostępny od ręki i możesz wyjechać nim z salonu nawet dziś. 

Po więcej informacji zapytaj naszych fachowców napisz lub po prostu, zadzwoń !!! Paweł Pomianek tel: +48 882 061 652 e-mail p.pomianek@goc-harley-davidson.pl

Szczegóły zapytania

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

CVO ULTRA LIMITED

Cena: 165 000 zł (z podatkiem)
5HD1TEHC3JB95635
CVO
Używany
2018
21249 km
#N/A
Harley-Davidson® Rzeszów

(+48) 17 7412 007 / 882 061 652