Najnowsze Wiadomosci

Wygraj motocykl na targach TSLA EXPO 2017

Pierwsze targi branży TSL i automotive to impreza, na której nie może zabraknąć nikogo, kto interesuje się transportem, motoryzacją i logistyką. Towarzyszy im kongres profesjonalistów (piątek, 29 września), widowiskowe pokazy i konkursy z rewelacyjnymi nagrodami (sobota, 30 września).

Nasz salon jest jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia i przewidział na tę okoliczność niezwykłą nagrodę.

Będzie to Harley-Davidson®Street 750 w kolorze czarnym.

Konkurs polegać będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej na terenie obiektu w G2A Arena. Kwota, znajdująca się w urnie będzie sumą kwot zdeponowanych przez przedstawicieli Międzynarodowych Targów Rzeszowskich i GOC Harley-Davidson®Rzeszów. Wystarczy odwiedzić targi (wstęp w sobotę 30 września jest bezpłatny), wytypować kwotę, wypełnić kupon i wrzucić go do konkursowej urny! Wysokość kwoty z urny zostanie ogłoszona na zakończenie targów – w sobotę 30 września, o godz. 18.00 (szczegółowy regulamin na www.tslaexpo.pl). Może to właśnie Ty staniesz się właścicielem nowego Harleya!

W ramach TSLA EXPO 2017 nasz salon dysponować będzie powierzchnią wystawienniczą ok. 100 mkw, na której pokażemy nową gammę modeli Softail 2018 oraz najnowszą kolekcję odzieży H-D.

Dodatkową informacją jest to, że nasi klienci za każde zakupy zrobione w dniu targów na kwotę powyżej 200 PLN, otrzymają dodatkowy los w konkursie "Wygraj Harley'a!"

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1280111458765155/

Zapraszamy!